for the animals

Následníci

Protest v Žiline

Zverejnil StopCirk piatok 22. júna 2012

Protest vo štvrtok - 28.6.2012 - Žilina, Bôrik - pri športovej hale


Zdieľajte udalosť a pozývajte priateľov. Prineste si transparenty, k dispozícii budú letáky a petície. Ak máte akékoľvek otázky, napíšte mi: Bëtt Dålig (kontaktná osoba pre Žilinu)


https://www.facebook.com/events/166018700189804/


Protest v nedeľu - 24.6.2012 - Žilina, Bôrik - pri športovej haleVeľká vďaka organizátorom a každému čo sa zúčastnil. (21. júna 2012)

E-MAIL

stopcirk@gmail.com

Stop Cirk

Postupne sa chystáme na tomto webe zverejňovať informácie týkajúce sa cirkusov, ktoré pri svojich predstaveniach využívajú zvieratá. Budeme sa snažiť priniesť hlavne informácie o slovenských a českých cirkusoch, ale aj iných, ktoré pôsobia v týchto končinách. Samozrejme aj informácie zo zahraničia. Chceme sa sústrediť hlavne na videá a propagačnú činnosť, aby bol tento web výborným zdrojom pre ľudí, ktorí chcú niečo podniknúť proti cirkusom v ich mestách, aby mohli posunúť texty a tento web (napríklad na letákoch) vo svojom okolí pre ľudí, ktorí sa chystajú navštíviť cirkus so zvieratami. Takže šírte prosím ďalej a nezabudnite: "Nepodporujte utrpenie zvierat v cirkusoch! Nezúčastňujte sa predstavení, a dajte vedieť ostatným, že pre zvieratá cirkusy nie sú zábavou." A keby ste mali alebo našli nejaké texty alebo videá, alebo niečo preložili z iných jazykov, plagáty, banery, letáky... pošlite to prosím na náš e-mail: stopcirk@gmail.com http://www.stopcirk.blogspot.com/ -alebo- www.cirkusybezzvierat.tk

Kategórie

Príspevky